Kontakt

Bulevar Zorana Đinđića 159/4, 11070 Novi Beograd, Srbija

Telefon: +381 (11) 26 94 283

Fax: +381 (11) 26 91 342

info@auroragreen.rs | www.auroragreen.rs


View larger map

- Kontakt osobe -

Direktor:
Zorica Isoski,  dipl. inž. zaštite ž. sr.

Mob: +381 63 804 8 840

E-mail:  zorica@auroragreen.rs

Zamenik direktora:
Jadranka Radosavljevic, dipl.inž.tehnologije

Mob: +381 69 220 9 978

E-mail:  jadranka@auroragreen.rs

Stručni saradnici:

Ana Radisavljevic, dipl.inž.tehnologije

Mob: +381 69 215 4 769

E-mail: ana@auroragreen.rs

Milijan Savić, dipl. menadžer

Mob: +381 63 501 091

E-mail: milijan@auroragreen.rs

Visnja Stojanovic, dipl.inž.tehnologije

Mob: +381 69 495 8 058

E-mail: visnja@auroragreen.rs

Marija Zdravković, master ekolog

Mob: +381 69 294 3 438

E-mail: marija@auroragreen.rs

Ukoliko imate dodatna pitanja:

Your Name (required)

Your Email (required)

Phone

Your Message